Dirbame visoje Lietuvoje!

Stoginės terasoms bei automobiliams

Įvairių paskirčių stoginių projektavimas, gamyba ir montavimas. Tai puikus sprendimas norint apsisaugoti nuo vasaros karščio ar užklumpančio lietaus – stoginė pasitarnaus visais metų laikais.

Siūlome Jums aukštos kokybės stogines pagal kiekvieno kliento individualius poreikius.

Stoginių rūšys

Stoginė terasai

Gyvenamosios erdvės praplėtimas, poilsio zonos sukūrimas, kur galėsite leisti laiką su savo šeima, draugais bei artimaisiais net tada, kai oras nedžiugins ir dovanos lietų.

Stoginė automobiliui

Puikus sprendimas norint apsaugoti transporto priemonę nuo lietaus ar sniego sukeliamų pasekmių – korozijos. Taip pat stoginės automobiliams pasitarnauja ir kitų daiktų apsaugai/ laikymui, kaip dviračiai, žoliapjovės.

Stoginės yra aliuminio konstrukcijos su polikarbonato arba grūdinto stiklo stogo danga.

Atsižvelgdami į kliento poreikius bei planuojamą biudžetą, siūlome KLASIK ir sustiprintos konstrukcijos - PREMIUM stogines.

KLASIK konstrukcijos stoginės tinkamos polikarbonato stogo dangai. Jeigu klientas planuoja grūdinto stiklo stogo paketus bei pilną terasos įstiklinimą, tuomet siūlome sustiprintos konstrukcijos - PREMIUM stogines.

Šiuos aspektus išsiaiškiname ir aptariame su užsakovu pirmame etape, preliminarios sąmatos ruošime. Svarbiausi kriterijai, kurie reikalingi paruošti kuo tikslesnę preliminarią sąmatą, tai Jūsų planuojamos stoginės matmenys – aukštis, gylis ir ilgis, kokios KLASIK ar PREMIUM konstrukcijos pageidaujate bei esamos situacijos nuotrauka.

Domina projekto kaina?
Pasinaudokite mūsų skaičiuokle