Dirbame visoje Lietuvoje!

Tvoros

Tvora - namų ir kiemo vizitinė kortelė! Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Jūsų aplinkos kūrimo. Atstovaujame geriausiems gaminiams rinkoje šiandien, siūlome itin platų pasirinkimą! Darbuose vadovaujamės šūkiu - Profesionalumas, kokybė ir garantija!

Tvorų rūšys

Tiekiame aukščiausios kokybės skardines tvoras, kurias, su mūsų komandos patarimais ir pagalba, klientai pritaiko savo erdvėse.

Segmentinės tvoros - optimali kaina, ilgaamžiškumas ir puikus sprendimas bet kokiam gyvenamajam ar komercinio pobūdžio projekto įgyvendinimui.

Metalinė tvora pasižymi funkcionalumu ir estetika. Tvoros lengvai pritaikomos įvairioje aplinkoje, neužgožia vaizdo, neužstoja saulės ir nenustelbia kiemo želdinių.

Aukščiausia, šiai dienai įmanoma kokybė vartuose ir tvorose – karštas cinkavimas, fosfatavimas, dirbtinis sendinimas ir miltelinis dažymas

Dažniausiai užduodami klausimai

Projektas įgyvendinamas nuo 2,5 mėn. iki 3 mėnesių. Jei reikalingas betonavimas – terminas 3 mėnesiai. Be betonavimo darbų iki 2,5 mėn.

Nebūtinas. Statant tvorą pakanka subetonuoti tvoros stulpus.

Taip, būtinas, jei stulpai montuojami ant sklypo ribos kur yra nevienodi aukščiai, siūloma betonuoti ištisinį pamatą vietoj polių stulpams.

Rostverkas, ištisinis pamatas, naudojamas norint suformuoti sklypo aukštį, t.y. atraminė siena. Naudojamas, tada, kai reikalingas pagrindas tvoros blokeliams, plytoms, betoninei tvorai. Taip pat, kai netinkamas pamatas iš surenkamų betoninių bortelių.

Polio gylis nemažiau 800-1200mm;
Betono klasė ne žemesnė nei C16/20.

Betonuojant tvoros pamatą ar atraminę sienutę, ant kurios planuojate įrenginėti tvorą, rekomenduojama iš anksto įbetonuoti tvoros, vartų ar vartelių stulpus. Kitu atveju reikės gaminti metalinius stulpus su ankerine plokšte. Dvivėriams vartams ir varteliams ankeruoti stulpus nesiūloma.

Siūlome pasinaudoti skaičiavimo sistema SKAIČIUOKLĖ“. Sistema pateikia gana tikslią produkcijos kainą ir preliminarią vizualizaciją pagal kliento parametrus.

Ne, tai nėra būtina. Rekomenduojama didesnę biudžeto dalį skirti fasadinei tvoros kraštinei, nes būtent ji yra namo vizitinė kortelė. O kraštinems tarp kaimynų ar mažiau matomose vietose galite pasirinkti paprastesnę ar pigesnę tvorą (pvz.: segmentą).

Domina projekto kaina?
Pasinaudokite mūsų skaičiuokle