Dirbame visoje Lietuvoje!

Vartų automatika

Vartų automatika yra labai geras pasirinkimas kasdieninių poreikių lengvinimui. Tai ne tik saugesnis, tačiau ir patogesnis variantas. Dėka vartų automatikų nereikia kaskart lipti iš automobilio ir atidarinėti vartų rankiniu būdu.

Nuotoliniu būdu galima valdyti automatinius vartus ne tik tuomet, kai esate greta jų. Šiuo metu itin populiaru įsigyti automatiką, kuri veikia naudojantis mobiliojo telefono pagalba.

Vartų automatikos rūšys

Roger Technology - idealus variantas norint gauti maksimumą efektyvumo, komforto ir patogumo už prieinamą kainą. Elektomechaninė pavara slenkamiems vartams iki 600 kg. Slenkamų vartų automatinė pavara su integruotu valdymo bloku H70 ir mechaniniu galinių padėčių išjungėju. Maksimalus vartų svoris 600 kg.

Atveriamų vartų automatika, su mechaniniais galiniais stabdžiais. Vartams, kurių viena varčia iki 2,5 m ilgio. Komplekte valdymo blokas, pavaros, radijo kanalas ir 2 pulteliai

Dažniausiai užduodami klausimai

Projektas įgyvendinamas nuo 2,5 mėn. iki 3 mėnesių. Jei reikalingas betonavimas – terminas 3 mėnesiai. Be betonavimo darbų iki 2,5 mėn. Betonavimo darbus pradedame per 1 – 2 savaites nuo avansinio pavedimo gavimo.

Galima rinktis akliną tvoros užpildą. Dažniausiai tai yra Rombo, Tvoralenčių dvipusis, Žaliuzi skardiniai tvorų užpildai.

Jei norima teritorijos aptvėrimo, neįdedant daug kaštų, galima rinktis Segmentinę tvorą, kuri gali būti įvairių aukščių.

Tokiu atveju, geriausia pirmiausia su kaimynu nuspręsti bendrai kokios galimybės ir poreikiai yra abiejų pusių. Dažniausiai kraštinė tarp kaimynų yra įrengiama bendru kaimynu susitarimu.

Domina projekto kaina?
Pasinaudokite mūsų skaičiuokle